KODULEIDJA | Kolm uhket õde: Matilda on tänulik iga pai eest, mis talle antakseKäesoleval jõulukuul otsime koostöös Varjupaikade MTÜ-ga taas hoolitsevat kodu 24le armsale loomale. Kõiki neid loomi ühendab kurb saatus - jõulud on tulemas ja nemad saadavad kõik need päevad mööda varjupaiga seinte vahel uut kodu oodates. Varjupaiga personal kannab nende eest igapäevaselt küll hästi hoolt, kuid jõuluks soovivad kuuse alla saada kõik need nukrate silmadega lemmikud.

Pärnu varjupaigas on kodu ootamas praegu umbkaudu 70 kassi. Neist paljud on hoiukodudes, kuid osad ka varjupaiga seinte vahel oma jõuluimet ootamas. Varjupaigas ootab kodu kolm iseäralikku ja kuningliku välimusega kassi, keda kutsutakse kolmeks õeks. Nad sattusid sinna küll erinevatel aegadel, kuid kõiki kolme iseloomustab imeline karv ja äravahetamiseni sarnane välimus. Üks neist kassidest on Matilda.

Matilda on kolmeaastane emane kass, kes sattus Pärnu varjupaiga hoole alla käesoleva aasta hilissügisel. Ta on kuningliku välimusega majesteetlik kass, kes elab täpselt nii nagu tema tahab. Elurütm käib söögiaegade ümber ja hommikusöök on päeva tähtsaim osa. Kõht täis, mõned paid käes ja rohkem polegi vaja. Elu on ilus.

Seotud lood:

Matilda armastab inimese lähedust, hellust ja õrnust. Iga pai peale ärkas ta aeglaselt sügavast unest, lasi kuuldavale pika ja rahuloleva nurru ning sirutas end mugavast poosist paile lähemale.

Matildat ehib poolpikk hallides toonides karv ning selle kauni välimuse säilitamiseks vajab Matilda kasukas üsna regulaarset hoolt ja kammimist.

Kõik kolm õde elavad Pärnu varjupaigas kassitoas, kust neil avaneb võimalus ka õue astuda, mistõttu on Matilda õues käimisega harjunud. Ta sobiks hästi majapidamisse, kus ta vahepeal ka värsket õhku nautida saab. See kass saab suure tõenäosusega läbi nii loomade kui ka lastega, kes tema privaatsust austavad ja liigselt esile ei tüki. Pidevat väntsutamist Matilda ei taha.

Loe veel

"Koduleidja" projekti suurtoetajaks on Eukanuba, kes paneb igale "Koduleidja" projekti kaudu kodu leidnud varjupaigaloomale kingitusena kaasa kotitäie toitu.

Kui leiad, et Sinul on võimalik Matildat aidata, siis rohkem infot tema kohta leiad Pärnu varjupaigast helistades numbril 5246705 või kirjutades parnu@varjupaik.ee.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare