Õnnetu kassipoeg pidi enne 5 kodu läbi käima, kui omale selle õige leidisÕnnetu kassipoeg pidi enne 5 kodu läbi käima, kui omale selle õige leidis
Kuvatõmmis

Sellel õnnetul kassipojal läks päriskodu leidmine üle kivide ja kändude. "Probleemne kass" pidi läbi käima viis erinevat perekonda, kellele ta ei sobinud. Lõpuks aga naeratas õnn ka tema õuel ja hoolivaks koduks osutus kuues perekond.

Kass Kitty elab New Yorgis. Ta on väga elava iseloomuga ja omanikele paras pähkel. Lausa nii suur, et õige kodu leidmiseks tuli tal enne läbi käia koguni viis perekonda. Peale mitmeid katseid ristus Kitty elutee suurepärase naise Noelle Fischeriga, kes oli Kitty omapärasest natuurist vaimustuses ja sai peadselt kassi uueks omanikuks.

Kitty's log, Day 9. The box and I are now one.

A photo posted by Kitty (@thekittythecat) on

“Ma olen kasside keskel üles kasvanud ja tema on kohe kindlasti kõige energilisem ja vabameelsem kass, kellega mul on õnn olnud kokku puutuda. Lillelaps nagu ta on, käib tema elu täpselt sellises rütmis, nagu ta ise seda soovib."

I should have been the kitty in the "hang in there" poster #recastingcall #tbt

A photo posted by Kitty (@thekittythecat) on

Kitty leiti põõsa alt, kus ta üksinda haledalt kükitas. kSel hetkel ei osanud keegi arvata, et temale kodu leidmine osutub nii keerukaks operatsiooniks. “Mulle öeldi, et kassi eelmistel omanikel oli raskusi noore kassi elava energiaga, ütles Fischer.

I'm pretty sure I put Monday away?! #junkdrawer

A photo posted by Kitty (@thekittythecat) on

Kitty sattus õigetesse kätesse puhtalt juhuse läbi, kui tema sõber otsustas varjupaiga soovitusel“probleemsele kassile” hoiukodu pakkuda. Kui Fischer sõbra juures pesitsevat kassi külastas, armus ta hetkega.

Seotud lood:

How to survive a Monday? Make it a half day. #micdrop

A photo posted by Kitty (@thekittythecat) on

“Ta tormas sisse nagu oleks ta maja ammune asukas ja peremees. Hüppas ühelt toolilt teisele, siis sülearvutilt teleri otsa, seejärel maandus koera turjale ja lõpuks jooksis mulle sülle,” naeris Fischer. “Sel päeval võtsin ma ta enda juurde ja ametlikult sai ta minu omaks juba järgmisel päeval.”

Another fine mess I've gotten myself into. #whatwouldMacGyverdo?

A photo posted by Kitty (@thekittythecat) on

Nüüd on Fischer oma “probleemsesse kassi” kõrvuni armunud ja usub, et Kitty on tõeliselt vinge sell isegi siis, kui ta aeg-ajalt lolluseid viskab. “Olid ajad, mil Kitty ründas WC-paberit. Ta rebis selle tükkideks ja puistas mööda elamist laiali,” meenutas omanik. “Loomulikult ei saa ka nõudepesukäsnasid vedelema jätta. Ta leiab selle kohe kraanikausist üles, jalutab sellega mööda elamist ringi ja kui ta leiab sobiva koha, siis viskab ta selle sinna maha. Ühel päeval ärkasin ma märg nõudepesukäsn näos.”

While you were at work...I wrapped you a present 🎁 & made a tiny mess 👌🏼#wrappingpaperexplosion

A photo posted by Kitty (@thekittythecat) on

Loe veel

Üldiselt on Kitty aga suur rõõmurull. “Koju tulles tervitab ta mind alati uksel ja teleri ees puistab ta mind musidega üle,” sõnab Fischer.

Allikas: The Huffington Post

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare