Nähtamatu side: murtud südamega koer tuleb iga päev tagasi oma parima sõbra hauale teda leinamaNähtamatu side: murtud südamega koer tuleb iga päev tagasi oma parima sõbra hauale teda leinama
Kuvatõmmis

Eelmisel nädalal kaotas koer nimega Cesur oma omaniku ja ühtlasi ka parima sõbra. Tema lojaalsus kaaslase vastu tundub aga olevat surematu. Koera omanik, 79-aastane Mehmet Ilhan suri Türgis, Bursa haiglas.

“Minu isa halvatuse tõttu oli neil pisut teistsugune side ja suhe," rääkis Megmeti poeg Ali.“Kui minu isa oma viimaseid päevi haiglas veetis, kadus koeral söögiisu ära.”

Olenemata sellest, on kõik lähedased siiski koera ebatavalisest käitumisest šokeeritud.

Kui Mehmeti surnukeha haiglast koju toodi, ei liikunud koer tema kõrvalt. Koer juhtis isegi matuse rongkäiku, kui kirst matusetalituseks kohalikku mošeesse viidi. “Keegi ei saanud teda puudutada enne, kuni mu isa oli maha maetud,” rääkis Ali.

Seotud lood:

Mahmeti poeg tõi koera enda juurde koju, kuid koer leinab omanikku endiselt. Matusest on möödas viis päeva ja Cesur käib igal hommikul surnuaias oma eelmise omaniku haual. “Inimesed, kes surnuaias töötavad on öelnud, et näevad teda omaniku haual igal hommikul,” rääkis Ali. Mehmeti poeg otsustas ühel hommikul koerale järgneda ja koer juhatas ta otsejoones hauani.

Ali teeb kõik endast oleneva, et leinaval koeral oleks võimalikult kerge edasi liikuda: “Cesur on alati olnud väga ustav ja eriline kaaslane," rääkis Ali. “Nüüdsest elab ta koos minuga”

Allikas: boredpanda.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare