Pehme iseloomuga koer Charlie unistab varjupaiga traataia taga uuest algusestPehme iseloomuga koer Charlie unistab varjupaiga traataia taga uuest algusest
Kuvatõmmis

Tallinna varjupaigas ootab kodu kaukaasia lambakoera meenutav tõutu koer. Charlie on südamliku ja pehme iseloomuga suur koer, kes igatseb uue alguse järele.

Endise kahtlase ning teadmata taustaga ketikoer Charlie on varjupagas veetnud juba neli kuud. Selle ajaga on ta läbi teinud imelise muutuse ja valmis uueks alguseks, kui leiduks keegi, kes just sellisest suurest "mõmmist" puudust tunneb.

Soliidses vanuses härrast on saanud leebe iseloomuga seltsiline, kes naudib inimese hellust ja pai. Ta on sellest nii väga puudust tundnud. Charliel on unistus, mille üle ta varjupaiga traataia taga mõtisleb. Ta loodab, et väljaspool seda aeda leidub keegi, kes igatseb oma perre just temasugust viisakat härrasmeest.

Charlie on koer, kes pakub oma uuele perele palju. Tema sügavast pilgust peegeldub usk headusesse, sügav mõistmine ja härrasmehelik elukogemus. Charlie on koer, kel on olnud ketikoera näol õnnetu minevik, kuid ta väärib paremat, palju paremat.

Ta väärib armastavat ja ustavat perekonda, kes annab talle uue võimaluse. Charlie on ustav valvekoer ja perelemmik, kes ei ütle kunagi ära mõnusast jalutuskäigust looduses või hellitustest koduaias.

Täpsema info Charlie kohta leiad SIIT või helistades Tallinna varjupaiga telefonil 5141431.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare