Südamlik austusavaldus: kool korraldas oma lemmikkoerale hüvastijätuks ilusa lõputseremoonia


Südamlik austusavaldus: kool korraldas oma lemmikkoerale hüvastijätuks ilusa lõputseremoonia
ThurberAllikas: thedodo.com

Armas buldog nimega Thurber oli viimased seitse aastat ühe California ülikooli ametlik maskott spordimängudel ja teistel kooliüritustel. Selle kuu alguses pidi koolipere oma lemmikuga kahjuks hüvasti jätma.

Thurberil oleks järgmise aasta aprillikuus läinud nii-öelda pensionile. Kahjuks teatas koerahoidja Beth Doolittle, et Thurberil diagnoositi agressiivse loomuga kasvaja ja tõenäoliselt ta ei ela aprillini.

Niisiis otsustas Redlands'i ülikool Thurberi varem pensionile saata ja korraldas talle väärika lõputseremoonia, millega avaldati ustavale kutsule tänu. Üritus peeti Kreeka teatris, mis asub ülikooli linnakus ja kohal oli suurem osa üliõpilasi.

Thurber saabus lavale stiilselt: koer seisis kaunistatud kärus. Kahjuks ei jõudnud ta enam kõndida. Sellele vaatamata kandis Thurber spetsiaalselt talle valmistatud lõpuriietust ja võttis üritusest osa.

Oma avakõnes sõnas üliõpilane Ben Galgano: "Aitäh sulle, Thurber. Sa ei olnud lihtsalt maskott, vaid ülikooli parim sõber." Hiljem tänas ülikooli rektor Thurberit ja omistas talle kraadi matemaatikas ja psühholoogias kõrvalerialaga teatriteadustes ning inimeste ja loomade vahelistes uuringutes.

Seotud lood:

Kahjuks suri Thurber vaid päev peale tseremooniat.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare