Haruldased FOTOD | Looduspargis jäid kaamerasse kaks homoseksuaalse kalduvusega isalõvi

 (15)
Haruldased FOTOD | Looduspargis jäid kaamerasse kaks homoseksuaalse kalduvusega isalõvi
Pilt on illustreeriv.Pixabay

Põhja-Inglismaal Yorkshire’i looduspargis nägi fotograaf haruldast vaatepilti. Tema nähes püüdsid paarituda kaks isaslõvi.

Amatöörist loodusfotograaf Russ Bridges külastas 19. augustil parki koos oma naisega. Ühel hetkel märkas fotograaf, kuidas üks isalõvi lähenes teisele, surus ta maha ja seejärel hakkasid nad paarituma. All olev isalõvi aias pea kuklasse ja keele suust välja.

Fotograafi sõnul on see tavapäratu, sest tavaliselt ei tee lõvid midagi ja lihtsalt lesivad. Ta lisab, et ei ole kunagi midagi sellist näinud.

Isalõvide kõrval oli ka emalõvi, kes vaatas asja pahakspaneva pilguga. Kui kumbki isalõvi üritas emalõvile läheneda, lõi ta neile käpaga ja ajas minema.

Homoseksuaalselt käituvad nii isa- kui ka emalõvid. Rohkem on seda märgata isalõvide juures, sest nad näitavad seda avalikult välja. Ekspertide sõnul on homoseksuaalsed kalduvused 8% isalõvidest.

Seotud lood:

Alates 1990. aastatest on lõvide arvukus Aafrikas vähenenud. Enim ohustatud liigid on Aasia lõvi ja riigi lääneosas elavad isendid.

Allikas: iflscience.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare