GALERII | Kuidas suhtud rottidesse? Fotograaf on rottide negatiivse maine kummutamiseks aastate jooksul neist imearmsad fotod jäädvustanud

 (1)
GALERII | Kuidas suhtud rottidesse? Fotograaf on rottide negatiivse maine kummutamiseks aastate jooksul neist imearmsad fotod jäädvustanud
Kuvatõmmis

Paljud meist kardavad rotte või suhtuvad neisse eelarvamuse ja õõvastusega. Rotid tekitavad vastikustunnet, sest paljud meist on arvamusel, et rott on räpane ja must loom, kes elab kohtades, kus leidub toidujäänuseid ja muud prügi. Tegelikult on rotid targad ja intelligentsed loomad. Vaata allolevat nunnut galeriid rottidest, kes sulatavad sinu südame.

"Ma olen rotte juba aastaid pildistanud just sellepärast, et murda see negatiivne mälupilt, mis inimestel väga sageli nende armsate loomadega seostub," sõnab fotode autor.

Rott Chlamy

Pagello, Feirefiz ja Inoa naudivad hommikusööki.

Rott Bobillot.

"Selles galeriis on pilte nii minu kui ka minu sõprade rottidest. Nagu piltidelt näha, siis on nad kaugel ebameeldivatest ja räpasest rottidest. Rotid on tegelikult väga intelligentsed ja sotsiaalsed loomad, kel meeldib inimestega suhelda. Nad on sõbralikud, targad, mänguhimulised ja puhtust hoidvad närilised, kes armastavad inimese lähedust ja hellust."

Seotud lood:

Herjan

Loe veel

Herjan


Vennad Izumi, Lysander ja Kaelan naudivad maiuspala.

Heimdall

Arkanys

Kjalarr

Thjazi

Lysander

Semtex ja Toutatis

Tjall

Taz

Feirefiz

Feirefiz

Lysander

Blue Suede Shoes

Arkanys ja Lorich

Svölnir ja Grimnir

Allikas: boredpanda.com


Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare