Nunnud FOTOD: Taiwani politseiüksusega liitusid imearmsad kutsikadNunnud FOTOD: Taiwani politseiüksusega liitusid imearmsad kutsikad
Kuvatõmmis

Saa tuttavaks Taiwani politseiüksuse uusimate tegelastega. Neist imearmsatest neljajalgsetest sirguvad uhked politseikoerad. Hetkel on nad kõigest kuuvanused ja koguvad valvsa politseikoera Yellow silme all jõudu.

Neid armsaid kutsikaid ootab ees sündmusterohke tulevik. Kuus labradori retriiveri kutsikat õpetatakse välja pommi-ja narkokoerteks, kes alustavad oma tööd Taiwani politsei (NPA) K-9 üksuse koertena Taipeis. Kutsikate ema Yellow on üks 22st K-9 üksuse politseikoertest.

Kutsikad, kes NPA sõnul sündisid üheksandal mail, said vahvad nimed: Lucky Star, Schumann, Feida, Brother, AJ ja Full Moon.

Seotud lood:

"Kutsikate ema Yellow on üks K-9 üksuse koertest, ta on koolitatud pommi- ja narkokoer," sõnas politseijaoskonna pressiesindaja.

Politseinikud loodavad väga, et nii, nagu ka kutsikate ema, läbivad need koerad eesseisvad treeningud edukalt ja saavad tulevikus politseinike igapäevatöös asendamatuteks abilisteks.

Loe veel

Allikas: mashable.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare