Unenäod paljastavad: mida unes nähtud lemmikloom sinu kohta räägib?

 (1)
Unenäod paljastavad: mida unes nähtud lemmikloom sinu kohta räägib?
Pixabay.com

Unenäod võivad anda olulist teavet meie sügavamate mõtete ja tunnete kohta, mille oleme võib-olla endasse peitnud ja endale tunnistada ei taha. Tavaliselt hõlmavad unenäod inimesi ja olukordi, kuid ka loomaunenägusid tasub tähele panna, sest vahel on unes nähtud koeral või kassil meile nii mõndagi öelda.

Kui nägite öösel looma unes, tasub hommikul meenutada, kas:

  • loom oli metsik või kodustatud
  • kas ta nägi haige välja või oli heas toitumuses ja terve
  • milline oli ümbritsev keskkond
  • kas unes oli loomaga otsene kokkupuude või nägid teda eemalt
  • millises suunas loom liikus, kas ta tuli sinu poole või läks sinust eemale

Kass sümboliseerib naiselikku jõudu. Valge kassi nägemine tähendab, et peaksid hoiduma meelitamisest ja tühjadest juttudest. Musta kassi nägemine sümboliseerib unenäo nägija hinge peidetud saladusi ja varjatud jõude. Unes nähtud metsik kass õhutab julgelt kasutama oma tahtejõudu elus tähtsa eesmärgi saavutamiseks. Kodune, taltsas kass tähendab aga, et võid tegelikult oma eluga rahul olla, sest alateadvus annab sulle märku, et kõik on hästi.

Koer sümboliseerib sõprust ja usaldust. Kui kuuled koera haukumas, tähendab see, et sinu ümber ringleb mingi õel kuulujutt, mis võib sind kahjustada. Kui said koeralt hammustada, tähendab see, et sinus peitub varjatud süütunne, millest peaksid lahti saama. Kui tige koer sind unes ründab, pead silmad lahti hoidma, sest sind võib varitseda oht. Ka tasub enesesse süüvida, sest tigeda koera nägemine on märk, et oled liiga impulsiivne ning pead enne tegutsemist hoolega oma kavatsused läbi mõtlema. Ulguv koer ennustab tüli lähedaste inimestega. Nägid unes koera, kes on sõbralik ja sind juhatab? Võid õnnelik olla, sest see on märk sisemisest raholulust. Ka ümbritseb sind ustav sõpradering.

Seotud lood:

Allikas: whats-your-sign.comJäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare