Halb enne? Biolooge üllatas Filipiinide rannalt leitud hiiglaslik ja arusaamatu välimusega korjus


Halb enne? Biolooge üllatas Filipiinide rannalt leitud hiiglaslik ja arusaamatu välimusega korjus
Kuvatõmmis

Vesi uhus möödunud nädalavahetusel Filipiinidel asuva saare rannale kuue meetri pikkuse roiskunud korjuse. Kohalike sõnul on tegemist halva endega, kuid ekspertid püüavad "merekoletisele" siiski loogilise vastuse leida.

Kummalise välimusega "karvane" mass leiti San Antonio rannalt reede õhtul, sest ebameeldiv hais tõmbas ligi palju kohalikke. Kohalikud viitasid legendidele ja väitsid, et midagi halba on tulemas. “Maavärin on meie poole teel. See koletis on märk sellest, et peatselt juhtub midagi halba. Palun palvetage meie eest," sõnas kohalik mees Tam Maling.

"Ka mina olin häiritud, kui sellest "koletisest" kuulsin, sest kui kaugetest ookeanivetest pärit korjused meie silmapiirile ilmuvad, on midagi halba peatselt tulemas," lisas kohalik.

Siiski ei ole see esmakordne juhtum. Viimaste aastate jooksul on vesi sääraseid, tundmatuks orgaaniliseks massiks sildistatud "koletisi" ka varem kaldale uhunud. Märtsikuus leiti sarnane elukas USA-st Georgia rannast ja eelmise aasta jooksul leiti Filipiinidelt lausa kaks "karvast" korjust.

LOE VEEL: Filipiinide rannalt leiti müstiline koletis

Seotud lood:

Ilmselt ei ole siiski tegu halva endega, sest bioloogide hinnangul on see müstiline koletis suure tõenäosusega hoopis vaala roiskunud korjus, kelle täpne liik ei ole aga veel teada. See selgub DNA analüüsi käigus. Ühes asjas aga nõustuvad kõik: olgu tegu vaala või mõne muu looma korjusega, haiseb see koletis tohutult.

Allikas: iflscience.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare