KURB LUGU | Kuulsas pardiralli kanalis oli hädas jääkoskla tibud

 (3)
KURB LUGU | Kuulsas pardiralli kanalis oli hädas jääkoskla tibud
Eestimaa Loomakaitse Liit

Samas kanalis, kus iga-aastaselt toimub heategevuslik pardiralli, leidis aset hoopis teistsugune võiduajamine, kui pardipere väikseimad olid kanali restist äravoolu torru läbi pugenud ja vee tugeva voolu tõttu enam tagasi ei pääsenud.

Eestimaa Loomakaitse Liit kirjeldab enda sotsiaalmeedia lehe seinal, kuidas hädas pardimamma ühel pool resti ja linnulapsed teisel pool paanikas üksteist hüüdsid, kuid kuidagi üksteiseni ei pääsenud. Väljakutsutud päästeamet teatas, et see on iga-aastane probleem ja tehti otsus, et küll pardipojad teisel poolt toru ise merre jõuavad.

Loomasõpru aga see vastus ei rahuldanud ja päästeamet kutsuti tagasi, et resti liigutada ja jääkoskla tibud torust välja päästa. Peale pikka veenmist tulidki päästjad ja korjasid torust välja tibud, kellest osad kahjuks olid juba väga halvas seisus ja hukkusid.

Kui asi on tõesti iga-aastane, siis kas äkki oleks lahendus vahetada restid, et tibud neist avadest läbi ei pääseks? Loodame, et Kadrioru pargi haldaja näeb samuti olukorras probleemi ja selle iga-aastase ärahoitava paanika lõpetab.

Vaata emotsionaalset täispikka postitust SIIT

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare