Meeleolukas ÜRITUS | Laupäeval toimub Eestimaa suurim varjupaigakasside heategevuslik näitus

 (1)
Meeleolukas ÜRITUS | Laupäeval toimub Eestimaa suurim varjupaigakasside heategevuslik näitus
Foto: Pille Saar

Tule ja saa osa südamlikust üritusest! Laupäeval, 2.detsembril toimub Tallinnas PetCity Royal Canin Arenal varjupaigakasside näitus Kaunim Koduotsija, millest võtavad osa suuremad vabatahtlikud loomi päästvad organisatsioonid ning koduta loomade varjupaigad. Kohapeal on üle 40ne kodu otsiva kassi – väikesed ja suured karvakerad!

2. detsembril kell 12.00-15.00 toimub Royal Canin Arenal Tallinnas PetCity keskuses kassinäitus. Tegevust jätkub kõigile, toimub õnneloos ja heategevuslik käsitöö müük, mille tulu läheb varjupaikadele. Kohal on varjupaigad oma imeilusate koduotsijatega ja võrratu käsitööga. Päeva juhib Kertu Jukkum ning põnevaid jutte pajatab kassidest loomaarst Tiina Toomet.

Kassinäitusele kohaselt toimub ka võistlus ning tänu peakohtunik Tiina Toometile saavad varjupaigakasside seast välja valitud: Tore Triibik, Lahe Lapik, Kena Kolmevärviline, Mõnus Mustik ja Üllatav Ühevärviline. Kõiki osalejaid ootavad põnevad auhinnad ja rosettid ning võitjatele on karikad!

Foto: Pille Saar
Seotud lood:

Samuti on kõik kiisud päriskodu otsingul ning sobivuse korral kasvõi kohe sealt samast päriskoju kolima. Eestimaa suurimalt kassinäituselt kodu leidnud kiisudega läheb uuele kodule kaasa kahe kuu toiduvaru ja muu vajalik.

Heategevusliku kassinäituse peakorraldaja Klaire Niiluse sõnul on seekordne üritus juba traditsiooniline. Eelmise aasta näituselt leidis kodu kokku 15 kassikest. Idee on sündinud ennekõike vajadusest juhtida tähelepanu loomadele, kel Eestimaal kodusid pole. „Kunagi varem ei ole koondatud nii palju erinevaid vabatahtlikke organisatsioone üheskoos oma kodu otsivate loomadega,“ ütles Klaire Niilus, kes loodab suurt külastajate arvu ja veelgi enam, et jõulueelsel ajal leiavad ka see aasta mõned toredad näitusele tulevad karvakerad endale päriskodud.

Näitusel osalevad 11 kasse tänavalt päästvat MTÜ-d: Varjupaikade MTÜ, Pesaleidja, Kassiabi, Eesti Loomakaitse Selts, Nurru Ometi, 58 Kassi Koju, Kelmiküla Kassijaam, Kass ja Pojad. Kiisusõbrad, Saaremaa Loomade Turvakodu ja Pakri Loomade Varjupaik.

Foto: Pille Saar
Foto: Pille Saar

Toimub õnneloos ja enamus MTÜ-d on kohapeal müümas ka oma käsitööd ja küpsetisi, mida külastajad kehakinnituseks osta saavad. Päeva juhib loomasõber Kertu Jukkum ning kogu ürituselt saadud tulu läheb varjupaikadele!

Foto: Pille Saar
Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare