Reisihing või loomasõber: Uus veebileht, mis võimaldab ööbida unistuste majas ja vastutasuks hoida silm peal kohaliku pere lemmikloomadelReisihing või loomasõber: Uus veebileht, mis võimaldab ööbida unistuste majas ja vastutasuks hoida silm peal kohaliku pere lemmikloomadel
Pixabay

Kujuta ette, et sul avaneb reisil olles võimalus ööbida maailma kaunimates kohtades. Kohtades, kuhu sa alati minna oled unistanud. Uhked villad või kaunid maamajad - kõik, mida su hing ihkab. Vastutasuks ööbimise eest, saad hoolt kanda kohaliku pere armsate neljajalgsete eest. Loomasõprade jaoks on loodud selline põnev veebilehekülg.

Ettevõte nimega Trusted Housesitters lubab sul seda luksust nautida vaid 100 dollari eest aastas.

Kontsept on lihtne, kuid sellest hoolimata väga nutikas. Veebilehekülg ühendab kirglikud reisijad ja loomaarmastajad kogu maailmast, kes vastutasuks ööbimise eest on nõus üksteise lemmikloomadel silma peal hoidma. Lehekülg on mõeldud kõigile loomasõpradele ja -omanikele, kes armastavad reisida, kuid ei taha lemmiklooma üksinda koju jätta või hotelli viia.

Seotud lood:

Turvalisuse tagamiseks on Trusted Housesittersi kodulehel kõigepealt vaja üles ehitada hea ja usaldusväärne maine. Hea nipp on alustada oma kodukandis, kus, vastutasuks hea tagasiside ja hinnangu eest, hoida mõne kohaliku neljajalgseid. Nii on puhkuse ajaks unistuste ööbimise leidmise võimalus palju kõrgem. Samuti aitab kaasa ka sisuka enesetutvustuse ja iseloomustuse kirjutamine ja dokumentide ning andmete lisamine.

Kui ettevalmistused on tehtud, siis oled valmis kosutavaks reisiks koos unistuste öömaja ja lõbusa neljajalgsete seltskonnaga.

Loe veel

Allikas: boredpanda.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare