Siirad emotsioonid: kohalikud leidsid juhuslikult koera, kes oli kinni teibitud nina ja esikäppadega teeservale surema jäetud

 (2)

Siirad emotsioonid: kohalikud leidsid juhuslikult koera, kes oli kinni teibitud nina ja esikäppadega teeservale surema jäetud
Kuvatõmmis

Kaks torumeest silmasid teel tööle juhuse läbi teeservale surema jäetud õnnetut koera. Koera suu ja esikäpad olid teibiga kinni seotud ning ta ei saanud kuhugi liikuda. Päästjaid silmates oli ta aga suhtlusaldis ja liputas suurest rõõmust saba.

Torumehed Carlos Carillo ja tema kolleeg olid parasjagu taas tööle sõitmas, kui silmasid maha jäetud külatee serval midagi kahtlast. “Me ei saanud algul arugi, et tegu on koeraga,” rääkis Carrillo ja lisas, et nad otsustasid tagurdada ning asja lähemalt uurida. “Me sõitsime tagasi ja siis märkasimegi teda. Koera suu oli kinni teibitud ja ta oli kinni seotud. Ilmselgelt oli ta sinna surema jäetud," meenutab päästja juhtunut.

Carillo ja tema sõber päästsid koera kiiruga köidikutest vabaks. "Tema seisund tundus olevat enam-vähem hea," sõnas Carrillo. “Ta oli väga sõbralik ja avatud. Ilmselt oli ta seal kinni olnud umbkaudu päeva.”

Seotud lood:

Torumehed tõstsid koera autosse ja viisid ta Peeweesi loomade varjupaika. See oli lähim varjupaik, kus ühtegi looma magama ei panda ja kõik leiavad endale hooliva kodu. “Vaata seda nägu!” kirjutas Carrillo sellest, kui õnnelik see koer tol hetkel tundus. “Ta teadis, et ta on päästetud!" Selgus, et koer oli hea tervise juures olenemata sellest, et tal oli südameuss. Sellele määrati ka kohene ravi. “Tema saba ei peatu hetkekski,” rääkis Peeweesi varjupaiga pressiesindaja. “Ta on meie kullapai.”

Isikut, kes koera surema jättis ei leitud, kuid tänu torumeestele sai koerake elule uue võimaluse. Kõik mida ta nüüd vajab on vaid uus ja armastav kodu.

Allikas: boredpanda.com

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare
SOOVITAB: