Šokeerivad kaadrid: Austraalias hüppas kalamehe paati mõrtsukhai, mees pääses imekombel elugaŠokeerivad kaadrid: Austraalias hüppas kalamehe paati mõrtsukhai, mees pääses imekombel eluga
Kuvatõmmis

73aastasel Austraaliast pärit kalamehel oli laupäeval hirmutav ja šokeeriv kokkupõrge mõrtsukhaiga. Imekombel pääses kalamees eluga ja räägib juhtunust lähemalt.

See oli midagi enneolematut. 73-aastane kalamees Terry Selwood on juhtunust endiselt šokeeritud ning püüab meenutada, kuidas see kõik juhtus. Selwood oli parajasti Austraalia idarannikul kala püüdmas, kui järsku hüppas tema paati mõrtsukhai. "See hull loom lihtsalt hüppas mulle paati," kirjeldas Selwood uudisteportaalile ABC News Australia juhtunut.

"Kui ta oma meeletu massiga mulle peale lendas, siis loomulikult kukkusin ma pikali. Ta viskus mulle vastu kätt ja ma lendasin põlvili," meenutab Terry. "Ma vaatasin kõrvalt ja mõtlesin...'issand jumal, see on ju haikala'."

Seotud lood:

Olles šokeeritud ja verine suutis kalamees siiski kiirelt reageerida. "Ta väänles ja laamendas seal paadis ringi, pöörates terve paadi pea peale. Ma püüdsin end nii kiiresti kui võimalik püsti ajada, haarasin hädaabi raketid kaasa ja ronisin paadi ette otsa," rääkis Selwood. Seejärel kutsus ta raadiosaatja kaudu abi. Imekombel pääses mees eluga. Hai pikkuseks mõõdeti lausa 2,7 meetrit.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare