Südamlik VIDEO: hulkuv koer toob tema eest hoolitsevale naisele iga päev tänutäheks uue kingituse

 (2)

Südamlik VIDEO: hulkuv koer toob tema eest hoolitsevale naisele iga päev tänutäheks uue kingituse
Kuvatõmmis

Juba lapsena õpetati meile, et viisakas on tänada inimesi, kes meie heaks midagi teevad. Kuid Tais elab üks omamoodi koer, kes on ka selle, meie jaoks viisaka, käitumismustri omandanud. Tai tänvatel liigub ringi hulkuv koer, kes naaseb iga päev tema eest hoolitseva naise juurde uue kingitusega. Justkui näitaks, kuivõrd tänulik on ta toidu eest, mida naine talle annab.

Juba aastaid on Orawan Kaewla-iat toitud oma naabruses elavaid hulkuvaid koeri. Ta paneb iga päev õue mitu kausitäit riisi, et näljas olevad koerad saaksid möödaminnes kõhu täis süüa. Ühel päeval hakkas tema juures käima kaks koera - ema ja kutsikas. Kutsikale pani ta nimeks Tua Plu. Oma üllatuseks avastas Orawan, et igakord, enne, kui Tua Plu sööma hakkas, tõi ta tänutäheks kaasa ka kingituse.

“Kui tal kõht tühi on, siis vastutasuks toidu eest, toob ta alati mulle midagi,” kirjutas Orawan Facebooki. “Iga päev tuleb ta minu juurde tagasi väike kingitus kaasas. Tavaliselt on selleks mõni puuleht või tükk paberit,” sõnab ta. Orawan jagas Facebookis ka videot, kuidas Tua Plu kingitus suus süüa paluma tuleb. Allolevas videos on näha, kuidas koer toob naisele puulehekese. Kui ta on kindel, et Orawan on kingitust näinud, siis asub ta sööma.

Seotud lood:


See video on võitnud paljude loomasõprade südameid ning paljud on Orawanilt küsinud, mis nendest koertest saab. Orawan on kindel, et Tua Plu saab õigepea endale uue kodu, hooliva ja armastava perekonna.

Allikas: shareably.net

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare