Venemaal tapetakse tänavate "puhastamise" eesmärgil tuhandeid kodutuid loomi

 (9)
Venemaal tapetakse tänavate "puhastamise" eesmärgil tuhandeid kodutuid loomi
Pilt on illustreeriv.Pixabay

Eesti loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad kutsub loomasõpru üles Venemaa kodutute loomade heaks välja astuma. Jalgpalli MM-i eel hukatakse Venemaal massiliselt tänavakoeri. Oma hääle loomade heaks saad anda siin.

Riigid, kes on valitud läbi viima suuri spordiüritusi nagu FIFA MM, kasutavad tihti ebahumaanseid tapmisviise, et saada lahti kodututest loomadest. Peatselt Venemaal algava jalgpalli MM-i tõttu on sealsed koerad suures ohus. Meelitades näljaseid loomi mürgitatud lihapalakesi sööma, mürgitatakse loomad tänavate "puhastamise" eesmärgil. Koerad surevad piinarikkasse surma. Ülejäänud loomi jahivad hävitussalgad, kes teenivad iga hukatud looma pealt tasu.

Eesti loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad algatas kodutute loomade päästmiseks üleeuroopalise kampaania, mille eesmärgiks on survestada FIFA-t võtma vastutus tapetud loomade eest ja teha tulevikus kõik selleks, et MM-ide asukohariikides enam kunagi mitte ühtegi koera ei tapetaks. Kuna FIFA on see, kes võõrustajariigid välja valib, on tema kohustus võtta ka vastutus selle eest, kuidas nendes riikides loomi koheldakse.

Anna oma hääl SIIN.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare