VIDEO | Tartumaal toodi puu otsast alla seal mitu päeva redutanud ja nutnud kass

 (5)
VIDEO | Tartumaal toodi puu otsast alla seal mitu päeva redutanud ja nutnud kass
Kuvatõmmis

Oli see vast päästeoperatsioon! Tartumaal puu otsas kinni olnud kassi päästmine sai viimaks õnneliku lõpu, kui neli päeva ja ööd kõrgustes redutanud ja härdalt nutnud kass päästeprigaadi abiga viimaks puu otsast alla toodi.

Tartumaal, Tõrvandis elab üks kõrguseid armastav kass, kes juba mitu päeva tagasi kõrgele puulatva ronis. Kahjuks ei saanud ta sealt enam iseseisvalt alla ja kisendas kõvasti, kuni tulid päästjad ja nukra loomakese taas maapinnale aitasid. Selgus, et see seiklushimuline kass on ka varemgi sellise asjaga hakkama saanud.

Totulotu-nimelise kassi pärast tundis muret naaber Merje Tiiman, kes loomakese härdale nutule reageeris ja abi otsima asus. Totulotu on varemgi sellise jamaga hakkama saanud ja see ei olnud esmakordne, mil päästjad tema pärast välja sõitnud on.

Kohalike vabatahtlike pritsumeeste esimene katse looma alla tuua ebaõnnestus, sest redel jäi liiga lühikeseks. Kohale sõitsid nii alpinist Jaan Kristian Rang kui ka suur tuletõrjeauto ning lõpuks suudeti üheskoos see hirmunud kass puulatvast alla tuua. Eestimaa Loomakaitse Liidu sõnul oli Totulotu nii hirmunud, et ta tuli alla tuues lausa kotti varjule pista.

Jäta kommentaar
ARTIKLIT SAAB KOMMENTEERIDA AINULT REGISTREERITUD KASUTAJA!
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare