Tellimuste põhjal tundub, et Wolti klientide lemmikloomad on suured külmutatud toortoidu armastajad. Kusjuures kassiomanikud on kõige altimad woltima - enim tellitakse Woltist kassidele mõeldud konserv- ja kuivtoitu, aga ka näiteks kassiliiva.

Läti PetCity poolt tellitud Kantari uuringutulemused kinnitavad, et enam kui pooltel peredel on vähemalt üks koduloom. Tavaliselt on koduloom peres, kus on vähemalt kolm pereliiget. Ühtlasi selgus uuringust, et naised on usinamad lemmikloomade eest hoolitsejad kui mehed. Huvitav leid oli, et koerte puhul on majapidamistes rohkem puhtatõulisi koeri, kasside puhul on populaarsemad aga tõuta isendeid.

„Inimesed armastavad oma lemmikuid tingimusteta ja oma lemmikutele soovitakse parimat! Kui tellid endale midagi meelepärast, siis ära unusta oma lemmiku eest hoolitseda ning valmista ka talle rõõmu hea ja paremaga. Wolt aitab kiire elutempoga kliente. Ajal, mil kuller kiirustab PetCity tellimusega kliendi kodu poole, saab klient nautida kvaliteetaega oma lemmikloomaga,“ lausus PetCity Balti turundusjuht Maria Otsa.

Wolti Baltikumi juht Liis Ristal tõdeb samuti, et lisaks sellele, et inimesed väärtustavad enam enda eest hoolitsemist nii toidu kui ka muude toodete näol, siis tahetakse seda hoolt pakkuda ka oma lemmikloomadele. „Tihti tellitakse Wolti kaudu näiteks 100 euro eest. See teeb üle 10 kilo kuivtoitu koertele ehk tegelikult teeb selliselt loomatarvete tellimine inimeste elu lihtsamaks. Meil ja meie kulleritel on ainult hea meel, kui saame aidata loomaomanikel ja nende lemmikutel oma väärtuslikku aega kokku hoida ja elu lihtsamaks muuta,“ lisab Ristal.