Vaimne tervis ja see, kuidas neljajalgsed lemmikud seda toetada võivad, sai aprillikuu fookuseks seoses maailmas toimuvate kurbade sündmustega.

"Viimasel ajal maailmas toimunu šokeerib, kurvastab ja mõjutab meid kõiki. Need, kellel on kodus karvane lemmik, teavad, et loomad mõjuvad teraapiliselt, rahustavalt ja teevad meele rõõmsaks. Ja just koerad on alati meie kõrval ning aitavad mõtteid mujale viia. Nad viivad meid ka õue, jalutama ja värsket õhku hingama, loodust ja ümbritsevat märkama.

Oleme aastate jooksul kuulnud mitmeid lugusid sellest, kuidas lemmiklooma võtmine on aidanud inimese elukvaliteeti parandada. Näiteks võttis üks vanaproua meilt koera ning mõne aja pärast teatas, et tänu koerale on saanud ta tagasi oma elumõtte! Just koer olevat see, kes teda hommikul voodist välja ja jalutuskäikudele motiveerib minema," sõnas Varjupaikade MTÜ kommunikatsioonijuht Anni Anete Mõisamaa.

Iga uude koju mineva koeraga kaasa Südameapteegi kingipakk ja kinkekaart väärtuses 50 eurot. Lisaks kingitusele kogub Südameapteek ühe.euroste annetustena raha loomadele vajalike tarvete ostmiseks.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid