KODULEIDJA: Aita sarmikate vuntsidega kassipoeg Saskia jõuluks koju


Käesoleval jõulukuul otsime koostöös Varjupaikade MTÜ-ga hoolitsevat kodu 24le armsale loomale. Kõiki neid loomi ühendab kurb saatus - jõulud on tulemas ja nemad saadavad kõik need päevad mööda varjupaiga seinte vahel uut kodu oodates. Varjupaiga personal kannab nende eest hästi hoolt, kuid jõuluks soovivad kuuse alla saada kõik need nukrate silmadega lemmikud.

Valga kodutute loomade varjupaigas ootab uusi kodusid hulk kassipoegi. Valga varjupaigas on avatud kassipoegade tuba, kus kassipojad saavad mängida ja joosta ning aknast välja õueaedikusse uudistama minna, kuid üle kõige ihkavad need kassipojad inimeste seltsi ja hellust. Päris oma kodu soov on neil kõigil suur.

Üks nendest kiisudest on sarmikate vuntsidega Saskia. Ta on uhke kasukamustriga, umbkaudu 4 kuu vanune emane kassipoeg. Saskia on mänguhimuline ja lõbus nooruk, kes sobiks hästi perelemmikuks. Ta oskab liivakastis käia, hoiab puhtust ja tuleb esimese kutsumise peale sülle pai norima.


Saskia sattus varjupaika 1. oktoobril, kui personal leidis varjupaiga värava juurest tühja pappkasti, mille ümber silkasid ringi kaks kassipoega. Mõlemad kassipojad olid sõbralikud ja tulid heameelega kutsumise peale sülle. Nii need kaks selli, Saskia ja Miisu varjupaika sattusidki.

Saskia on vaktsineeritud ja kiibistatud.

Iga "Koduleidja" projekti kaudu kodu leidnud varjupaigaloom saab Purinalt kingitusena kaasa kotitäie toitu.

Kui sa saad Saskiat aidata, siis rohkem infot tema kohta leiad Valga varjupaiga kodulehelt. Vaata SIIT!