KODULEIDJA: Lustlik ja majesteetlik härra Marsik otsib endale aktiivset perekonda


Käesoleval jõulukuul otsime koostöös Varjupaikade MTÜ-ga hoolitsevat kodu 24le armsale loomale. Kõiki neid loomi ühendab kurb saatus - jõulud on tulemas ja nemad saadavad kõik need päevad mööda varjupaiga seinte vahel uut kodu oodates. Varjupaiga personal kannab nende eest hästi hoolt, kuid jõuluks soovivad kuuse alla saada kõik need nukrate silmadega lemmikud.

Oktoobrikuus leidsid lapsed Valga linnast prügikastide juurest toitu otsimas suurt kasvu isase elurõõmsa ja sõbraliku koera. Marsik sattus varjupaika juba teistkordselt. Minevikus ei olnud Marsiku elu kiita. Ta veetis oma elupäevad ketikoerana. Nüüd otsib ta endale kodu, kus oleks suur aed ja palju ruumi mängimiseks ja jooksmiseks.

Umbes kolme aasta vanune Marsik on suur ja sõbralik mõmmik, kellele meeldivad lapsed ja kes armastab lähedust ning hellust. Valvekoeraks Marsik ei sobi, kuid võõrastest annab ta haukumisega märku küll. Marsik on tark ja majesteetlik koer, keda ehib kaunis kasukas. Talle meeldib väga uusi trikke õppida ja ta naudib jooksmist ja mängimist. Marsik otsib endale aktiivse eluviisiga perekonda, kellega koos tulevikku unustamatuid mälestusi luua.

Marsik on vaktsineeritud, kiibistatud ja kastreeritud.

Iga "Koduleidja" projekti kaudu kodu leidnud varjupaigaloom saab Purinalt kingitusena kaasa kotitäie toitu.

Kui leiad, et sinul on võimalik Marsikut aidata, siis rohkem infot tema kohta leiad Valga varjupaiga kodulehelt. Vaata SIIT!