KODULEIDJA: Töökas ja tubli lontkõrv ootab omale uut peremeest


Käesoleval jõulukuul otsime koostöös Varjupaikade MTÜ-ga hoolitsevat kodu 24le armsale loomale. Kõiki neid loomi ühendab kurb saatus - jõulud on tulemas ja nemad saadavad kõik need päevad mööda varjupaiga seinte vahel uut kodu oodates. Varjupaiga personal kannab nende eest hästi hoolt, kuid jõuluks soovivad kuuse alla saada kõik need nukrate silmadega lemmikud.

Seekord otsib uut kodu Valga varjupaiga eriline elanik kahe aasta vanune küülik Belka. Belka on emane ja iseloomult väga sõbralik ning krapsakas lemmikloom.

Küülik Belka on Valga kodutute loomade varjupaigas elanud juba kolm kuud. Enne seda oli tal kaks aastat oma tuba ja sõbraks kass, nii et teiste loomadega on ta juba harjunud.

Belka hoiab viisakalt puhtust ja käib kenasti oma liivakastis. Meelistegevuseks on tal ajalehepaberi tükkideks rebimine. Eks ka tema soovib uudistega kursis olla ja usub taaskasutusse. Talvel ahju kütmisel on ta tulematerjali rebimisega tublisti abiks.

Kui leiad, et sinul on võimalik Belkat aidata, siis rohkem infot tema kohta leiad Valga varjupaiga kodulehelt. Vaata SIIT!