Enne varjupaika jõudmist uitas Kaspar ringi ja otsis lahket pererahvast, kelle juurde elama jääda, kuid paraku oli igal pool peresõbra koht täidetud. Varjupaika jõudes sõi Kaspar kõhu täis, ringutas ja vajus oma pessa unele.

Sõbralikku suurt mõmmikut meenutav Kaspar on rahulik poiss, kes ei lähe kunagi kellegagi tüli norima. Pigem on ta uudishimulik ja jälgib, mida teised teevad. Vaatab, mõtleb, mõnuleb ja nurrub.

Paitamisest see poiss kunagi ära ei ütle ja lahkes hoolivas süles tunneb ta end eriti mõnusalt. Kuigi üldiselt rahulik, tuleb temalgi mõnikord hullamise tuju, siis võtab ta mänguasja ja mängib kohe põhjalikult ja naudinguga.

Kaspar on ilusasti kosunud ja on aeg, et see armas nurrumõmmik leiaks endale oma päris pere, kelle poolt olla hoitud ja armastatud ning kellele Kaspar ise tahaks kõike seda ka vastu pakkuda.

Kui soovid Kaspariga tutvuda Varjupaikade MTÜ Võru varjupaigas, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades „Paku kodu“: https://varjupaik.ee/loomad/72069 Seejärel võtame Sinuga ühendust.