Drimm on šokolaadise laavakoogi värvi kasukaga koer, kelle üsna korrapärase nelinurga kujuline profiil, sihvakad jalad ja seljale kaarduv saba kõnelevad laikadest tema esivanemate seas.

Üsna laikalaadne on ka Drimmi iseloom: ta on elav, tähelepanelik ja hasartne. Varjupaika saabudes oli ta nii nälginud, et meenutas pigem järjehoidjat kui koera. Varasema elu napp ninaesine on Drimmis põhjustanud veendumuse, et süüa tuleb kõike ja seni, kuni jätkub.

Tänaseks on Drimm parasjagu kosunud, kuid kehaehituselt jääbki saledaks ning ega ta söömisharjumused kuigivõrd muutunud ei ole. Drimm sobib suurepäraselt sellisesse koju, kus koer võetakse kaasa pikkadele retkedele ega koonerdata ajaga, kui on vaja õpetada kombeid ja trikke, mis teevad lihtsalt koerast suurepärase koera.

Muidugi patsutatakse-kallistatakse ka, sest see käib asja juurde ning teeb kodust ja inimestest tõeliselt oma pere, kus inimesed armastavad Drimmi ja Drimm armastab oma inimesi.

Kui soovid Drimmiga Varjupaikade MTÜ Tallinna varjupaigas tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus koera profiilil vajutades „Paku kodu“: https://varjupaik.ee/loomad/73483