Pisipreili Tiku on koos oma vennakese Takuga leidlapsed metsast. Itaalia seljakotirändurid leidsid kassikesed metsatukas uitamast ja nad viidi lähimasse talupidamisse, kus aga olid juba omad kiisud ees ja seetõttu sattusid kiisukaksikud varjupaika. Kuidas kassikesed metsa eksisid ja kas sellele aitas kaasa ka mõni agar inimkäsi, ei oska keegi arvata.

Vaatamata heitlikule elu algusele ei ole kiisulapsukesed kaotanud raasukestki oma usaldusest inimese vastu. Kiisupojad on väga sõbralikud ja usaldavad ning loomulikult mänguhimulised nagu loomalapsed ikka. Kiisutüdruk Tikul on väga suure võimsusega nurrumootor ja vennake Taku kuulab seda ülima tähelepanuga.

Muidugi neile meeldiks, kui nad võiksid koos ühe pere lemmikud olla, aga kuna nad on väga seltsivad nii teiste kassipoegadega kui ka inimestega, küll siis saavad hästi hakkama ka eraldi kodudesse minnes.

Kui soovid Tiku ja Takuga Varjupaikade MTÜ Pärnu varjupaigas tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kasside profiilil vajutades „Paku kodu“: https://varjupaik.ee/loomad/75771 ja https://varjupaik.ee/loomad/75772