Paula-Piia on 5+ vanuses kena koeradaam ja võiks arvata, et võtab elu rahulikumalt ja vaatleb teiste rähklemist viisakalt distantsilt, aga see pole kaugeltki nii. Ta on vägagi energiline ja rõõmus koer, kellele meeldib pikalt jalutada ning ärksalt ja süvenenult ümbrust uudistada.

Jalutama minnes on ta esmalt ülevoolavalt aktiivne, sest teda käivitab rõõmujoovastus koos inimesega maailma avastama minna. Kui aga suur energiatulv on maha joostud, siis muutub Paula-Piia muretult ringi nuuskivaks lõbusaks loomaks, kelle seltsis on mõnus ja lõbus ette võtta pikemaid jalutuskäike.

Iseloomult on Paula-Piia väga sõbralik, mänguhimuline ja inimeste lähedust armastav. Ta võib pikalt aega veeta, nautides sõbraliku inimese paikätt, aga ta võib ka päris pikalt ise endale tegevust leida, näiteks kong- tüüpi mänguasjast maiuseid taga ajada.

Kui Sulle meeldib jalutuskäike teha ja lõbusalt aega veeta mõnusa muretu kaaslase seltsis, siis on Paula-Piia just õige sõber Sinu jaoks.

Kui soovid Paula-Piiaga Varjupaikade MTÜ Viljandi varjupaigas tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus koera profiilil vajutades „Paku kodu“: https://varjupaik.ee/loomad/76104