Laupäeval kell 14.15 Solarise Apollo kinos algava seansi teeb eriliseks see, et filme pääsevad seekord vaatama ka igas vanuses (viisakad!) koerad ise, loomulikult koos oma (viisakate!) kaaslastega.

Neljas lühianimatsioonis PÖFF Shortsi programmist leidub südamlikke, humoorikaid ja mõtteainet pakkuvaid lugusid nii koertest kui nende sõpradest. Kes neist suuremate koerustega hakkama saavad, näeb juba kinos.

Koerte Resto poole saab sammud ja käpad seada kell 12-16, mis annab võimaluse enne kinokülastust ka kõht täis süüa.

Urr & Nurr lemmikloomapoe loomaspetsid võtavad selleks päevaks peakoka rolli ning pakuvad külla tulnud neljajalgsetele head ja paremat poe valikust. Muidugi mõista kuulub restoranikülastuse kõrvale ka hea meelelahutus - väärt valik lemmikute mänguasju ja värsked trendid lemmikute rõivastuses ning mõnusalt pehmed pesad, kust vajadusel käppa puhata, kui kõht on täis saanud.Kohale on oodatud nii hästi käituvad kutsupreilid kui -härrad. Muidugi mõista peavad nad kõik lugu pidama heast seltskonnast, teistest neljajalgsetest ja headest maitsetest!

Koerte Resto menüü on neljajalgsetele külalistele täitsa tasuta.

KINOKÜLASTAJA MEELESPEA

-Erilinastusele on oodatud kõik nii koeraga kui koerata.

-Et koertele ruumi teha, müüakse pileteid üle ühe tooli.

-Suurperedele: ühe külastaja kohta on lubatud kaasa võtta ainult üks koer.

-Palun jäta kinotoolid istumiseks maksimaalselt kahe jalaga külalistele! Soovi korral võib endale koera vabalt sülle võtta.

-Koeraomanik vastutab selle eest, et nii tema kui ta sõber arvestavad kaasvaatajatega ning jätavad kinosaali ja istekoha puhtaks.

-Seansil linastuvad neli lühifilmi, vajadusel saab saalist lahkuda filmide vahepeal.

-Käpaliste parema elamuse nimel linastuvad filmid tavapärasest vaiksemalt ning jätame saali täielikult pimendamata.

Murede ja küsimuste korral pöördu julgelt kinotöötajate poole!

Vaata lähemalt siit: