Heledate käppade ja kõhualusega tumedat karva Mileedi on üldiselt sõnakuulelik ja sõbralik. Ta armastab väga toitu ning paremate palade puhul teeb Mileedi toredaid etteasteid, nagu näiteks istumine ja käppadega küsimine. Mileedi teab, mis on hea, ja teab, kuidas seda saada.

Mileedi oskab ka päris kenasti rihma otsas jalutada ja jalutuskäike ta armastab kohe väga. Jalutama läheb rõõmuga nii meestega kui ka naistega, eelistusi inimeste seltskonna suhtes tal ei ole. Teised suured koerad talle aga eriti ei meeldi, sest võõrad liigikaaslased teevad ta väga ärevaks. Väikeste lastega tal kokkupuutumist pole olnud, sellepärast pole ka teada, kas nad teeksid ta pigem rahutuks või hoopis rahustaksid.

Nii võõraste loomade kui ka inimeste peale ta haugub ja on nende suhtes kahtlustav, aga omadega on sõbralik. Mileedi on selgeks saanud, et oma inimeste kaitsmiseks tuleb teiste suhtes veidi umbusklikkust üles näidata, siis saavad asjad selgeks, et kes on kes ja mis on mis.

Mileedi

Proua Mileedi peab lugu oma mänguasjadest ja on nendesse väga kiindunud. Kohati tundub, et kipub nende eest hoolitsema nagu oleksid need tema oma kutsikad.

Mileedile sobiks kodu, kus on rahulik ja stabiilne õhkkond. Ta ootab väga inimese tähelepanu ja juuresolekut ning et temaga tegeletaks. Mileedi on harjunud elama oma inimese juures väikeses peres ja olema inimesele oluline kaaslane. Selle eest pakub ta vastu tingimusteta hoolt ja armastust.

Kui soovid Mileediga Varjupaikade MTÜ Pärnu varjupaigas tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus koera profiilil vajutades „Paku kodu“: https://varjupaik.ee/loomad/77423

Novembris saab iga üle viieaastane koer meie varjupaigast koju minnes kaasa kingituse Royal Caninilt.

Rohkem infot kampaania ja koerte kohta leiad siit: https://varjupaik.ee/loomad/5-koerte-kuu-2023