Bella on vesihalli kasukaga saunasuurune koer, kelle elutee algas siitsamast varjupaigast. 2021. aasta suvel sattusid varjupaika mitukümmend väärkoheldud koera, kelle seast üks tõi ilmale hulga kutsikaid. Sügiseks olid kõik kutsikad leidnud uue kodu, aga Bella jaoks kestis see „uus kodu“ kõigest kaks aastat. Ega varjupaik täpselt ei teagi, mis valesti läks, aga Bella on nagu koer ikka: võõraid võõrastab, omasid usaldab ning ta näkku on kirjutatud maailmavalu kõigi kahejalgsete pärast, kes ei tea, kas nad vajavad koera või siiski mitte. Bella on ise valmis uueks koduks ja ega tal suuri nõudmisi pole.

Ta jätab piisavalt isiklikku ruumi nii endale kui inimesele. Mööblit ei lõhu, auke ei kaeva ja kui haugub, siis lühidalt. Tõsi, väga tillukesse korterisse Bella lihtsalt ei mahu. Ka pole talle vaja mõisa, kus on staadionimõõtu jooksuaed, sest Bella hoiab nagunii oma pererahva ligidusse. Kõik, mis jääb nende kahe vahele, on sobiv. Kui uus pere hindab seejuures distsipliini ja rutiini, hindab Bella omakorda sellist peret ja selle reegleid.

Kui soovid Bellaga Varjupaikade MTÜ Tallinna varjupaigas tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus koera profiilil vajutades „Paku kodu“: https://varjupaik.ee/loomad/75913