Pesaleida MTÜ juhataja Karmen Kruusi sõnul oli üritus väärt igat viimset kui pingutust. „Läks üle ootuste hästi - kassid said rohkelt paisid, neile tekkis palju huvilisi ning meie uue aasta kalendrid läksid üritusel nagu soojad saiad,“ sõnab Kruus.

Üks näitusekiisudest pikutab tänaseks juba päris oma kodus. Valge pikakarvaline Franz pärjati suisa ilusaima kassi tiitliga. Ühe häälega jäi temast maha vaid kiisupoeg Põnn, kellele samuti näituselt potentsiaalne pere leiti. Silma jäid ka teised kassid ning Pesaleidja ootab kõiki huvilisi nendega varjupaika lähemalt tutvuma!

Päevajuhiks oli Kuku raadio saatejuht Romi Hasa, kellel on ka endal kodus väike Pesaleidjast võetud vurruline. „Oleme väga tänulikud Romi Hasale, kes tuli meile kiirel jõuluperioodil appi päevajuhiks. Eriliselt sooviks tänada ka Veiko Soomi, kes luges meile reklaami linti ja kõiki teisi, kes olid meile üritusel toeks,“ räägib juhataja. „Tänu teile ei jää see kassinäitus kindlasti viimaseks!“

Lisaks tuli üritust uudistama hulgaliselt toredaid annetajaid ja ka neid, kes soovivad varjupaigas vabatahtlikutööd alustada. „Paneb heldima, et Eestis on nii palju suure südamega inimesi, kes on valmis panustama kodutute loomade heaollu,“ ütleb Kruus.

Kui ka sulle läheb Pesaleidja töö korda ja tunned, et tahad nende tegevust toetada, saad seda teha siin:

Märgi palun selgituseks „JÕULUIME“