Vahva väike pruunitriibuline Francesca on energiline parimais aastais kassiproua, kelle ärksad kõrvad ja tähelepanelikud silmad räägivad tarkusest ja elukogemusest.

Üsna varsti pärast varjupaika jõudmist selle aasta kevadel tõi ta ilmale pesakonna pojakesi. Francesca on päris kogenud ema, kes on toonud ilmale mitu põlvkonda poegi, kuid tema enda võimalused õnnelikuks kassieluks on siiani olnud piiratud. Tema eest on seni kõik otsused ja valikud teinud omanik, aga tubli proua Francesca oskab ka ise üsna hästi valida, mis on talle parim. Ta väärib nüüdsest ainult parimat – uut mõnusat kodu, kus teda ümbritsevad lahked ja hoolivad inimesed.

Otsid armastust ja pühendumist täis sõpra? Tutvu Francescaga – vapra ja sõbraliku ning tegusa kiisuprouaga, kes on vastu võtnud ja lahendanud kõik väljakutsed, mida elu talle toonud on ja kes nüüd unistab vaid rahulikust, soojast ja armastavast kodust.

Kui soovid Francescaga Varjupaikade MTÜ Loomade heaolu keskuses tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades „Paku kodu“: https://varjupaik.ee/loomad/francesca-1