Uudo on suve keskel leitud koer, kelle seikluste alguse ja kestuse kohta pole vähimatki teavet. Igatahes oli ta nälginud ja sügelistest puretud elukas, kes nägi välja nagu saja-aastane. Koer aga kosus, tervisehädad taandusid ning nüüd lippab varjupaigas tubli ja terve umbes 9-10aastane koer, kelle välimus vastab Vene-Euroopa laikale.

Samuti klapib Uudo iseloom tõukirjelduses märgituga : „ei ole kuri inimestega“. Enamgi veel, kui tekib võimalus, poeb Uudo inimesele kaenla alla, nohiseb rahulolevalt ja on igati chill.

Uudo vasak silm on kunagi viga saanud, kuid nägemisvõime säilis ja tema praegust elukvaliteeti ei häiri see mitte raasugi. Kuigi Uudo loo algus on kaetud salapäraga, ootab koer kedagi, kellel on natukenegi võimalust ning hoolivust, et kogu loole päriselt õnnelik lõpp meisterdada. Teiste koertega Uudol varasem kokkupuude puudub.

Kui soovid Uudoga Varjupaikade MTÜ Tallinna varjupaigas tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus koera profiilil vajutades „Paku kodu“: https://varjupaik.ee/loomad/76346