Peedu ilmus ise ühe talu õuele Kõrkkülas ja jäi sinna käima. Ta valis endale ajutiseks eluasemeks puuriida, aga noh, see polnud ju kuigi mugav ega turvaline. 

Ülisõbralikule isasele triibikule meeldib üle kõige inimestega suhelda ning paisid ja sügamist nautida. Tulijat on tema alati esimesena tervitamas. Peedu avatud loomus ja muretu meel teevad temast mõnusa kaaslase, kellega koos ei hakka iial igav.  Väga uudishimulik on ta ka. 

Peedu on heaks seltsiliseks paljude tööde juures, meelsasti aitab näiteks koristada  ning kui koristusvahendite kapp avatakse, siis läheb inspekteerib seda seespoolt. 

Peedu saab teiste kassidega hästi läbi. Ta on täiesti probleemivaba, avatud, sõbralik, viisakas ja teistega arvestav kass. Sõbralikule ja lahkele inimesele pakub Peedu omalt poolt sõbralikku ja lahket seltsi ning näitab muu hulgas ka ette, kuidas lahedalt ja muretult pikutada ning elu nautida.

Kui soovid Peeduga Varjupaikade MTÜ Saaremaa varjupaigas tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades "Paku kodu".