8. juunil ootab Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kõiki loomasõpru Šnelli tiigi äärde lemmikloomade alale. Lisaks traditsioonilisele rongkäigule toimub alal viktoriin ja heategevuslik Match Show. Sündmuse käigus kogutud annetustega aidatakse kodutuid, hüljatud, hättasattunud ja väärkoheldud loomi.

Sadu loomasõpru kokku toov Käpakäigu rongkäik leiab aset juba kümnendat korda. „Käpakäiguga soovime näidata, et lemmikloomad on osa meie linnapildist ning kutsume üles märkama ja toetama abivajavaid loomi,“ selgitab ELS-i turundus- ja kommunikatsioonijuht Geit Karurahu.

Rongkäiguga oodatakse liituma kõiki, olgu siis koeraga või ilma. Oodatud on kõik sõbralikud koerad ja ka need, kes alles õpivad teistega suhtlema. Neile saavad omanikud siduda rihmale kollase lindi, mis annab märku, et koer ei soovi kontakti või on sõprade osas valiv.

Rongkäik saab alguse Toompargist, lemmiklooma alalt, kuhu see pärast ka tagasi jõuab. Peale rongkäiku on kõigil veidi aega lõõgastuda, tutvuda erinevate loomakaitse organisatsioonidega ja kaasa lüüa viktoriinis. Seejärel on võimalus osaleda heategevuslikul Match Showl, kuhu on oodatud võistlema kõik ägedad koerad - suured ja väiksed, noored ja eakad, tõuga ja tõuta.

Tule veeda üks tore päev kogu perega!

Match Showle saab registreeruda siin.

Rohkem informatsiooni leiab ürituse kohta Facebooki lehelt.