Sassu on ruuge kass, kelle kere ja uudishimu on võrdselt suured. Kuna ta on väga seltsiv ja sõbralik, siis lubatakse tal vahel kliinikuruume uudistada päris omapäi. Tavaliselt tüdineb Sassu ruttu ja otsib seejärel mõne inimese, kelle külje alla end seada. Sest vaid koos inimesega on tema maailmas asjad paigas.

Kliinikuruumides saab ta konnata aga sellepärast, et Sassul on diabeet. Tema päevast kulub umbes 0,4% veresuhkru kontrolliks ja insuliini süstiks. Kogu ööpäeva pikkusega võrreldes on see vaid märkamatu viiv. Sassu ei lase end sellest enam ammu segada ja on jätkuvalt lahe tegelane, kes tõeliselt erutub vaid siis, kui on loota toidukausi täitumist või, kui peaks hullupööra vedama, siis päris oma koju kolimist. Selleks on Sassu ammu valmis.

NB! Sassu ootab ka hoiukodu pakkumisi. Koduses keskkonnas on Sassul lihtsam oma haigust kontrolli all hoida. Hoiukodu pakkumiseks võta ühendust hoiukodu@varjupaik.ee.

Kui soovid Sassule päriskodu pakkuda ja temaga Varjupaikade MTÜ Tallinna varjupaika tutvuma minna, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades „Paku kodu“.