“Sel laupäeval ja pühapäeval on lemmikute restorani oodatud kõik neljajalgsed toidufännid. Olenemata Instagarami profiili olemasolust või jälgijate arvust, kostitame tasuta toidukorraga kõiki külalisi,” rääkis Solaris keskuse turundusjuht Kristin Lepikson.

“Kuna Solaris kannab paljude jaoks juba aastaid mitteametlikult pealinna kõige koerasõbralikuma keskuse tiitlit, siis loomulikult on kõik hästi käituvad koerad endiselt meie poodidesse ja kohvikutesse lubatud - nii sel nädalavahetusel kui ka kõigil teistel päevadel. Ainukeseks erandiks on toidupood, kuid oleme sellegi peale mõelnud ning avasime spetsiaalse koertehoiu, kuhu oma lemmiku toidukaupade ostmise ajaks jätta.”

Sel nädalal toimunud avamispeost võtsid osa nii kuulsad Prantsuse buldogid Lola ja Pepe, aastased Siberi husky’d Nora ja Coco, eksootiline vizsla ehk Ungari lühikarvaline linnukoer Mango ning Austraalia lambakoer Sonja, kes peab end tema omaniku sõnul koertemaailma Kate Mossiks. Solarise esimesel korrusel avatud koerte restorani menüü eest hoolitses kodumaine lemmikloomapood Urr ja Nurr, kes kattis laua hõrgutistega nagu boeuf a la tartare, dekonstrueeritud lõhesteik ning kananass brülee.