Praegu on Lõuna-Eesti hoiukodu hoole all mitukümmend kiisut. Kõigil neil läks hästi, sest nad leidsid tee Pesaleidja hoole alla. Selliste talvekülmadega poleks neil vähimatki lootust tänaval ellu jääda. Osad kassid, kes hoiukodusse saabuvad, on üsna täbaras seisundis. Nad on haiged ja tänaval hulkumisest räsitud. Ilma veterinaarse abita ei oleks neil võimalust. Kõik kiisud vajavad parasiitide vastast tõrjet, aeg-ajalt toidulisandeid, haiged kassid vajavad elukvaliteedi parandamiseks spetsiaalset ravitoitu, ravimeid ja immuunsust tõstvaid vitamiine. Nagu loomaomanikud teavad, on see päris kulukas ettevõtmine, kuid hädas olevaid kasse on ju vaja aidata.

Pesaleidja MTÜ vabatahtlikud ja veterinaarid teevad kõik selleks, et tänavalt leitud kurvasilmsed kassid taas elule turgutada. Ebamugavustundest ja raskest elust kurnatud kassid usaldavad end rõõmuga inimeste hoolde. Ka sina saad neid karvaseid sõpru omalt poolt aidata. Pesaleidja MTÜ hoole all olevate kasside raviarve küündis taas mitmesaja euroni ja see tehtud töö on vaja veterinaaridele tasuda.

Igal kassil on oma lugu. Kass Brital on neerud haiged, ta saab spetsiaalset ravitoitu ja toidulisandeid. Tikker on jällegi astmaatik. Ta on pideva jälgimise all, kui köhahood ägenevad, siis tuleb alustada hormoonraviga. Hetkel saab Tikker toidulisandeid, mis võimaldavad kiisul kergemini hingata ja aitavad olukorda kontrolli all hoida.

Pesaleidja hoole all on ka kass nimega Lis Lotte, kes vajab igapäevaselt silmatilkasid, kuna temal on pisarakanali vigastus. Kass Pätu vajab aga ravi seente vastu. Arsti juures käis ka kassipoeg Täpp. Tema vereproovist selgus, et pisikest kimbutab põletik ja lisaks sellele on tal ka seedehäired. Täpp vajab toidutalumatusega kiisudele mõeldud eritoitu, tema toidule lisatakse ka seedeensüüme. Kõigele sellele lisaks, on kassipojal peal ka antibiootikumide kuur.

Kõik hoiukodu kassid said ka uue parasiidivastase tõrje. Kasside visiidid, ravimid, toidulisandid ja parasiiditõrje vahendid läksid hoiukodule maksma 300 eurot. Kui Sul on võimalik suure südamega vabatahtlikke ja nende hoole all kosuvaid kasse aidata, on Pesaleidja MTÜ tänulik iga väiksemagi annetuse eest alljärgnevatele pangakontodele, märkides selgituseks "Tõrva":

EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank

Annetuse võib teha ka helistades Pesaleidja MTÜ annetustelefonile, kuid annetuse toimumiseks on vaja kogu tervitustekst ära kuulata.

900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€