Loomasõber Liina tegi tänuväärse heateo. Ta tõdeb, et loomad on olnud tema jaoks alati väga tähtsal kohal ja ta on nende heaks ennegi annetanud. "Väikese tüdrukuna leidsin poe juures oleva prügikasti kõrvalt pisikese kiisupoja, kellel olid silmad äsja avanenud, viisin kiisu koju ja panin talle nimeks Mäfi. Mäfi oli minuga 20 aastat," meenutab Liina.

Need kolm kassi jäid talle silma Facebookist. Tema jaoks oli kohe selge, et tuleb tegutseda, sest need loomad vajasid inimese abi. Ta ei mõelnud pikalt, vaid võttis Pesaleidjaga ühendust juba mõned minutid pärast seda, kui olime abipalve üles pannud. Ta otsustas organisatsiooni tööd toetada ning kassipoegi aidata. 250 euro suurune raviarve sai tasutud.

Loe kolme väärkoheldud kassi loo kohta rohkem SIIT.

Liina on ka varem abivajavatele loomadele annetanud. Ta annetas koer Täpile, kelle lugu šokeeris paljusid loomasõpru. Kahe auto alla jäänud koer suudeti õnneks päästa ja ta taastub. "Annetasin ka koer Mukile, keda tulistas Prangli saarel jahimees. Muki kahjuks ellu ei jäänud," räägib Liina ja tõdeb, et ta aitab alati, kui saab. "Loomi tuleb alati aidata ja märgata, sest kahjuks nad iseennast aidata ei saa," on Liina veendunud.

Liina on suur loomasõber. Kunagi poe kõrvalt päästetud kass Mäfi on küll tänaseks juba teises ilmas, kuid nüüd kasvab Liinal kodus 2-aastane segavereline koer Tuule, kes on võetud varjupaigast.

Pesaleidja MTÜ on Liinale ja teistele annetajatele ääretult tänulik. Organisatsiooni sõnul sai kolme kassi raviarve kohe tasutud ja loomasõprade abiga koguti kokku märkimisväärsed 771 eurot. Selle rahaga saab Pesaleidja MTÜ aidata ka oma teisi hoolealuseid.