Nurr on särava mustvalge kasukaga, madala turja ja tugeva kehaehitusega igavesti uudishimulik kassipoiss, kes hoolimata oma keerulisest minevikust armastab inimest üle kõige. Ta jõudis Pesaleidja hoole alla veebruarikuu alguses otse oma kodust. Perekond oli Nurri pärast mures, kass ilmutas agressiivsuse märke ja nad ei osanud kassiga enam toime tulla. Pesaleidja MTÜ võttis Nurri enda hoole alla ja asus teda jälgima. Üsna pea sai selgeks, et kass käitub agressiivselt, sest tõenäoliselt on tal valus. Vabatahtlikud tabasid ära hetke, mil Nurr nende paitustele valulikult reageeris ja kassi ootaski ees kliinikusse sõit.

Pesaleidja MTÜ vabatahtlikud on ka varem selliste juhtumitega kokku puutunud. Looma agressiivse käitumise taga on sageli hoopis mõni suurem mure ja niii oli ka Nurril. Nurr ei olnud põhjuseta agressiivne, ta ei olnud ohtlik, tal oli hoopis väga valus. Tehtud röntgenpilt näitas, et Nurri reies on kolm kuuli. Operatsiooni käigus selgus, et õhupüssikuulide asemel oli tegemist hoopis haavlitega, millest kaks ka eemaldat. Kolmas jäi kahjuks sisse, sest see oli nii sügaval rasvkoe sees, et arstidel ei õnnestunud seda eemaldada. Õnneks ei tee see Nurrile haiget ja kassike on operatsioonist ilusti taastunud.

Oma iseloomult on Nurr natukene koera moodi. Ta on päikselise iseloomuga ja inimesi palavalt armastav kiisu, kes igatseb endale uut kodu. Nurr on igati tsiviliseeritud kass. Ta oskab traksides jalutada ja on koos vabatahtlikega osa võtnud ka tähtsatest kohtumistest, seal on Nurr end väga hästi ülal pidanud ja söönud ära ka kõik singitükid, mis talle on pakutud.

Nüüd on endine kodukass Nurr valmis alustama oma uut elu. Ta armastab külalisi ja on nende üle alati ääretult rõõmus. Oma head meelt näitab ta välja külalisi peaga leebelt puksides. Nurr on kastreeritud, vaktsineeritud ning saanud ka regulaarselt parasiiditõrjet. Ta on valmis minema koju.

Kui Sa tunned, et üks pisike, aga tugeva iseloomuga kass on Sinu elust puudu, siis tutvu looma võtmise tingimustega SIIN, täida Pesaleidja MTÜ loomasoovija küsimustik ja Nurri vabatahtlik võtab Sinuga ühendust.

Jaga Nurri lugu ka teistega ja aitame Nurri üheskoos koju!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid