Cola on üks äraütlemata ilus kass. No ikka meeletult ilus kass, vaata teda! Paljudel kassitoas käijatel jääb pilk tema peale püsima, aga kuna Cola on kassitoas stressis, siis on ta ka veidi pelglik ja nii valivad inimesed endale lõpuks ikkagi mõne teise kassi. Cola on õnnetu ja jääb minejat igatseva pilguga saatma, sest jälle valiti välja keegi teine ja kassitoa uks sulgus. Kunagi ei tea, millal järgmine soovija tuleb. Cola tahaks nii väga koju ära minna, aga ta jääb inimestele nähtamatuks.

Cola elab koos 140 teise kassiga ja see ei meeldi talle. Ta ei tunne end hästi. Pesaleidja vabatahtlikud märkasid Cola muret ja otsustasid, et kui päriskodu talle ei leidu, siis vajab Cola vähemalt armastavat hoiukodu. Sobilikus hoiukodus elaks maksimaalselt 2 kassi, sest nii saab Cola nautida privaatsust, mida ta soovib. Ta saab rahulikult oma nurgakese, kus omas tempos avaneda. Mänguhimu on tal tegelikult meeletu, seega mängides saab temaga kiiresti sõbraks!

Kui Sina saad seda Pesaleidja kaunitari aidata ja sul on Cola jaoks koht, siis võta Pesaleidja MTÜ-ga ühendust ja aita Colat! Ankeedi saad täita SIIN.

Aitäh, loomasõber! Sinu abiga on Cola leidnud omale päriskodu!

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid