Tallinna varjupaigas ootab kodu kass Rainer. Rainer on umbes kolmeaastane isane kass, kes leiti Nõmmelt. Nüüd ootab ta Tallinna varjupaigas uut kodu. Tal on uhke välimus. Kasukas, mis on peamiselt musta värvi, on siidpehme ja kohe kutsub pai tegema.

Pai tegemine Rainerile meelib. Ta on tõeline sülekass ja inimeste tähelepanu naudib ta väga. Ta suhtub nendesse äärmise lugupidamisega ja sõbralikkusega. Inimesest paremat sõpra tal olla ei saaks. Raineril ei ole vahet, olgu inimesed kuitahes väikesed või suured, ühtviisi meeldivad talle kõik.

Rainer on inimlembeline, kuid teised loomad jätavad ta täiesti külmaks. Rainer sobib hästi ka lastega perre, küll aga tahaks ta olla pere ainus lemmikloom, sest muidu peab paikäsi veel kellegagi jagama. See Rainerile ei sobi.

Kui Sina otsid tõelist sülekassi ja saad Rainerile armastavat kodu pakkuda, siis rohkem infot tema kohta leiad Tallinna varjupaigast. Vaata SIIT. Kõik teised 23 varjupaiga hoole all olevat looma leiad detsembrikuu jooksul SIIT.

Iga "Koduleidja" projekti kaudu kodu leidnud varjupaigaloom saab Purinalt kingitusena kaasa ka üllatusi täis kingikoti!

Varjupaikade MTÜ hoole all viibib sada koera ja vähemalt neli korda sama palju kasse. Organisatsioon loodi 2007. aasta alguses ja selle aja jooksul on uutesse kodudesse saadetud 12 000 looma. See on väga suur number. Töö varjupaigas on iga päev erinev ja seal tuleb endast anda alati rohkem kui sada protsenti.