Pärast peremehe lahkumist, ei ole 7-aastase Bruno elu olnud kerge. Esialgu kandsid koduvalvuri eest hoolt naabrid, kuid koer soovis saada ka jalutama ning nii varjupaiga töötajad ta üksinda uitamast leidsidki. Kui aasta varjupaigas veedetud, võeti ta korra uude perre, kuid koera ja pere elustiilid ei sobinud kokku ning koer toodi varjupaika tagasi. Bruno on suur ja väga vahva välimusega koer oma parimates aastates. Ta on rõõmsameelne, nutikas ja õpihimuline ning armastab väga inimeste seltsi. Koerale meeldib, kui temaga tegeletakse ja teda koolitatakse - üksi õue konutama ta ei sobi.

Bruno unelmate kodul on ümber aed, kus ta saab vabalt ringi joosta. Et maailm on hoopis suurem kui koduaed, siis kindlasti vajab ta ka jalutuskäike, kus oma vaimu teritada. Jalutuskäigul on Bruno jõuline, kuid oskab siiski rihmas ilusti liikuda ja jälgib inimese juhendamist. Oma inimeste suhtes on majesteetlik koer üdini lojaalne ja ustav, kuid täiskasvanute kõrval ta peres lapsi ja loomi näha ei soovi, see ajab teda liigselt ärevusse. Kui kord koera usaldus on võidetud, on see sõprus igavene. Inimeselt vastu saada soovib ta mõistmist ja kohanemiseks aega, sest kunagi on teda juba alt veetud.

Bruno

Varjupaikade MTÜ tähistab taas novembris 5+ koerte kuud, mil julgustame inimesi andma uut võimalust väärikas eas koertele. Novembrikuus koju minnes saab Bruno Royal Caninilt kaasa kinkekomplekti.

Bruno osaleb kampaanias juba kolmandat aastat - loodame väga, et tänu selleaastasele kampaaniale saab ta lõpuks ometi tunda seda kodusoojust, mida ta nii väga väärib. Tutvu kõikide kampaanias osalevate koertega siin: https://varjupaik.ee/loomad/5-koerte-kuu-2021