Imesid juhtub: 14 aastat tagasi kaduma läinud kass leidis oma omaniku


Imesid juhtub: 14 aastat tagasi kaduma läinud kass leidis oma omaniku
Kuvatõmmis / Facebook

Perry Martini kass Thomas, hüüdnimega T2 läks 14. aastat tagasi jäljetult kaduma. Loomasõbrast mees oli nukker ja otsis kassi koos sõprade abiga päevi, kuid kass oli justkui õhku haihtunud. Perry oli sunnitud oma eluga edasi liikuma, sest uskus, et kass on surnud, kuid 14. aastat hiljem sai ta kõne, mis näis uskumatuna. Perry ja Thomase teed ristusid taas.

"Ma sain telefonikõne kelleltki, kes sõnas: "mida sa teeksid, kui ma ütlen sulle praegu, et T2 on elus?" Loomulikult arvas Perry tol hetkel, et tegu on halva nalja ja suure eksitusega, sest see tundus liiga absurdne, et tõsi olla.

Selgus, et see kõne oli samalt loomaarstilt, kes 2002. aastal noorele Thomasele mikrokiibi paigaldas. Nüüd, 14. aastat hiljem oli sama kass taas veterinaari juures ja mikrokiibi abil õnnestus leida ka Thomase omanik.

Thomas kadus Perry juurest 2004. aastal, kui Jeanne-nimeline orkaan Perry kodupiirkonda Florida ida kaldal laastas. Mees kolis koos oma lemmikloomaga sõbra juurde, kuid vaid 2 päeva hiljem kadus T2 jäljetult. "Mina otsisin teda, naabrid otsisid teda, kuid keegi meist ei leidnud," meenutas Perry.

Kass oli justkui jäljetult kadunud ja tulutute otsingute järel oli Perry lõpuks sunnitud alla andma ja eluga edasi liikuma. Mees oletas, et tema lemmikloom sai kiirteel surma. Kassi kadumisest saadik on Perry kaks korda kolinud.

Allikas: tcpalm.com