Liigutav lugu: heasüdamlik naine teeb 21-aastase hüljatud ja haige kassi vanaduspäevad rõõmsamaks


Liigutav lugu: heasüdamlik naine teeb 21-aastase hüljatud ja haige kassi vanaduspäevad rõõmsamaks
Foto: YouTube/Ekraanitõmmis

Kui 21-aastana kass nimega Tigger eelmise omaniku poolt loomakliinikusse maha jäeti, paistis, saatusel ei ole enam tema jaoks midagi head varuks. Õnneks läks teisiti.

Oma eluõhtul maha jäetud Tigger oli õnnetu ja segaduses, sest ei saanud aru, miks tal enam kodu pole. Tiggeri kurba lugu juhtus lugema Adriane Nicole, kellele Tigger läks südamesse ning otsustas eakale loomale appi tõtata. Tiggeri uue perenaisena avastas Nicole peagi, et kassil on tõsised neeruprobleemid ning suur kasvaja.

Naine otsustas, et kaua elanud Tiggeri viimased elupäevad peavad olema rahulikud ja rõõmsad ning kass saab teha kõike seda, mis talle meeldib ja lõbu pakub. "Talle on meeltmööda väikesed väljasõidud, sest talle meeldib väga väljas olla. Tiggeri lemmikpaik on mererand. See on ülihea tunne anda vanale kassile võimalus nautida oma allesjäänud elupäevi. Ta on meile südamesse pugenud ja loodame, et see lugu innustab ka teisi inimesi eakamaid kasse võtma," kirjutab Nicole Tiggeri tegemisi kajastaval Facebooki lehel.

Seotud lood:

Well Tigger figured out there was another heater behind the couch and was trying to balance himself over the gap between...
Posted by Tigger's Story- The 21 yr. Old Cat & His Bucket List on Thursday, 7 January 2016