Mis suveks vormi? See kodu otsiv kassihärra igatahes oma pead kalorite lugemisega ei vaeva


Mis suveks vormi? See kodu otsiv kassihärra igatahes oma pead kalorite lugemisega ei vaeva
Lebokunn AtsuEesti Loomakaitse Selts

ELS-i hoole all on juba alates 2016. aasta aprillist üks äärmiselt vahva kuju. Olgugi et peaasjalikult kutsutakse kassihärrat Atsuks, on hoiukodul omakeskis talle veel mitu nime – Garfieldist Paksu Punase Poisini. No teate ju küll seda ütlust, et heal lapsel mitu nime! Miskil arusaamatul põhjusel ootab see hea laps aga endiselt pikisilmi oma inimest.

Hoiukodu päris oma Garfield ehk Atsu saabus nende hoole alla Sillamäelt täiesti venekeelsest keskkonnast. Keelekümblus kestis kokku umbes kuu aega, kuni lõpuks said kass ja hoiukodu teineteisest aru.

Poiss on väga hea isuga ning jookseb absoluutselt iga toidu juurde reageeringuga “хочу, хочу, хочу”, nii ta saigi endale eestlasliku nime Atsu. Hoiukodu on ka talle andnud indiaani nime Paks Punane Poiss. Tema lemmikajad päevas on söögiajad ning lemmiktegevus söömine.

Eesti Loomakaitse Selts
Seotud lood:

Tegemist on väga suure memmeka ja hellikuga, kes ootab pikisilmi oma inimest, kelle kaisus mõnuleda. Atsu on ka väga hea sõber kõikide kassidega. Mis mängimisse puutub, siis ta küll vahel rapsib mänguhiirte ja pallidega, aga seejärel on ka kümmekonna minutiga keel vesti peal. See mees oma kaloreid ei raiska.

Kui leiad, et Atsust võiks saada sulle hea sõber, siis täida sooviavaldus siin ja ELS võtab sinuga ühendust.