Aadu, Masoni ja Frida lugu | teistest erinev toit vangistas kassid puuridesse

Mason ja Frida otsivad hoiukodusid!
Aadu, Masoni ja Frida lugu | teistest erinev toit vangistas kassid puuridesse
Pilt on illustreeriv.Foto: Pixabay

Pesaleidja MTÜ hoole all on pea 500 kassi. Nende seas on ka Aadu, Mason ja Frida, kelle pärast Pesaleidja vabatahtlikud muret tunnevad. Kolm kassi vajavad erilist kuivtoitu, mistõttu peavad nad kassitoa kassidest eraldi olema. Pesaleidja otsib neile kiiremas korras hoiukodusid, sest seni istuvad need kolm vahvat kiisut puuris.

Hoiukodus oleks kassidel võimalus vabalt liikuda ja elada täiesti tavalist elu. Ehk saad sina neid aidata?

Aadu on ülekaaluline diabeetik. Oma iseloomult on ta ääretult sõbralik ja pailembeline kiisu, kes kindlasti sooviks puuris olemise asemel hoopis diivanil lösutada ja vahetevahel jooksutuure teha, et oma lisakilod maha saada. Aadu süstimist ei vaja, vaid silmasalvi on talle vaja aeg-ajalt määrida, et nägemine parem oleks.

Kass Aadu Pesaleidja MTÜ
Seotud lood:

Mason on teine õnnetuke, kes peab seni puuris istuma, kuni talle hoiukodu leitakse. Masonil on maks haige, mistõttu saab ta eritoitu ja maksa toetavat toidulisandit. Iseloomu poolest on Mason sõbralik. Ta on ääretult sotsiaalne loomake, kes armastab mängida ja võtab vastu ka kõik pakutud paid. Ta tahaks väga ringi joosta, kuid kahjuks ta seda hetkel teha ei saa.

Kass Mason Pesaleidja MTÜ

Frida on õrnake. Tema on uje kiisuke, kelle organism on pisut nõrk. Õrnahingeline Frida igatseb rahulikku kodu, kus ei oleks ühtegi teist looma. Andes Fridale aega ja olles temaga kannatlik, saab ka sellest kiisust ühel päeval tugev ja krapsakas tüdrukutirts.

Kass Frida Foto: Pesaleidja MTÜ

Kõik need kolm kassi otsivad endale ajutist hoiukodu. Hoiukodul eelnevat kogemust olema ei pea, küll aga peaks see asuma Harjumaal. Pesaleidja MTÜ soovib, et kass oleks hästi hoitud, majutatud ning toidetud. Omalt poolt pakub kassiabiorganisatsioon igakülgset tuge. Igale uuele hoiukodule antakse tema isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning vajadusel ka abistab, seega eelnev kogemus kassidega pole vajalik.

Pesaleidja poolt tuleb hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakast kui ka liivakasti sisu ning kindlasti ravitoit ja muud ravimid, mida kiisu vajab.

Tutvu infoga ja täida ankeet SIIN.

Aitäh, loomasõber, Aadu on endale hoiukodu leidnud. Frida ja Mason on aga veel kodu ootel.

Kui Sul ei ole võimalik kiisusid enda juurde hoiule võtta, siis saad toetada nende koduleidmisprotsessi ka teisiti, tehes selleks kõne Pesaleidja MTÜ annetustelefonile või annetades Pesaleidja MTÜ kontodele:

900 0950 - kõne hind 50€
900 0915 - kõne hind 15€
900 0905 - kõne hind 5€

EE102200221063071211 Swedbank
EE941010220247756220 SEB Pank
EE351700017003105966 Luminor Bank
EE647700771001866844 LHV Pank

Selgitusse kirjuta “erilisedkrõbinad".