Piiritu armastus, mis puudutab hinge: hulkuv kass keeldus toidust igal korral, kui see ei olnud pakitud

 (1)
Piiritu armastus, mis puudutab hinge: hulkuv kass keeldus toidust igal korral, kui see ei olnud pakitud
Kuvatõmmis

Ema armastus oma lapse vastu on tugevam kui miski muu. Sageli ohverdab ema iseenda heaolu ja seab lapse vajadused esikohale. Peaasi, et lastel oleks kõik hästi. Ei ole tähtis, kas see ema on tingimata inimene või hoopis koer, kass või muu loom - see on siiras ja piiritu täpselt ühtemoodi.

Juba pikemat aega toitis üks heatahtlik naine hulkuvat kassi nimega Dongsuk. Dongsuk oli üks paljudest kassidest, kes naise hoole all elas ja kasvas. Naine toitis neid kasse igapäevaselt ja loomad said oma eluga suurepäraselt hakkama, kuid ühel päeval keeldus Dongsuk äkitselt söömast. See oli midagi kummalist, sest kass oli pidevalt naise käest aplalt süüa luninud.

Mõne nädala jooksul märkas naine, et Dongsuk käitus väga imelikult. Ta keeldus söömast ja oli nõus toidupoolist vastu võtma vaid juhul, kui see oli pakitud. Vastasel korral seisis ta lihtsalt nõutult oma söögi kõrval ning ei võtnud ühtegi ampsu olenemata sellest, kui tühi tema kõht oli.

Kuvatõmmis
Seotud lood:


Kui naine sellest aru sai, hakkas ta Dongsukile toitu kaasa pakkima. Iga päev andis ta väikese kotitäie kassile, kes selle hoolikalt hammaste vahele võttis ja seejärel jooksu pistis. Naine tundis huvi, kuhu kass selle kotitäie toiduga läheb ja nii hiilis ta ühel päeval kassile järele. Alles siis sai ta aru, et Dongsuk ei küsinud toitu iseendale. Ta viis selle oma kassipojale. Vaid mõned nädalad varem oli Dongsuk poeginud. Viiest sündinud kassist oli kahjuks elus vaid üks.

Kuvatõmmis


Ellujäänud kassipoeg nägi välja täpselt nagu tema ema. Ta oli oranži karva ja valge rinnaesisega. Dongsuk viis toidu oma kassipojale, avas ettevaatlikult kotikese ja lasi oma pojal süüa seni, kuni tema kõht oli täis. Alles siis võttis ka Dongsuk mõne ampsu toidust, mis alles oli. Naine oli sellest vaatepildist pisarateni liigutatud ja otsustas seda perekonda aidata.

Vaata allolevast videost nende kasside liigutavat lugu.


Allikas: theanimalbible.net