Südamlik VIDEO | Narvas happega üle valatud kasside raske paranemisteekond on viimaks ometi lõpule jõudnud


Südamlik VIDEO | Narvas happega üle valatud kasside raske paranemisteekond on viimaks ometi lõpule jõudnud
Kuvatõmmis

Aprillikuus leiti Narvas asuvast suvilate piirkonnast neli kassi, kellest kaks olid mürgitatud ja kaks olid langenud happerünnaku ohvriks ning kannatasid raskete põletushaavade käes. MTÜ Kasside Turvakoduni jõudnud teate peale reageeriti koheselt ja Narva kassikoloonia kasside päästmiseks paluti abi. Tänaseks on happega üle valatud kasside seisund tublisti paranenud.

"Narva suvilakasside seljal olid tugevad põletushaavad ning kiisud vajasid spetsiaalset ravi haavade paranemiseks. Nüüdseks saame rõõmuga teatada, et nii mustvalge Ruffe kui ka punavalge Jere haavad on terveks ravitud!" jagab MTÜ Kasside Turvakodu rõõmusõnumeid oma Facebooki lehel.

Videos patseeriv mustvalge Ruffe on tõeline südametemurdja. See kassipoiss on tõestanud kõigile turvakodu vabatahtlikele, et ta armastab paitusi ja tähelepanu rohkem kui konserve! Kuigi kassipoissi kimbutab veel väike nohu, on Ruffe haavad paranenud. Teda ootab ees uus algus ja helge tulevik. Seltsiv kassipoiss Ruffe ootab üht armastavat perekonda, kes talle oma koduukse avaks.

Loe Narva suvilapiirkonnast leitud kasside paranemise teekonna kohta lähemalt SIIT.

Kui Sina tunned, et kurva minevikuga Ruffe väärib uut võimalust ja saad seda talle ka pakkuda, siis rohkem infot kasside kohta leiad, kirjutades turvakodu meilile info@kassideturvakodu.ee. Ruffe ja Jere ootavad külla!