Müstiline kast mägedes | koer päästis pesakonna hüljatud kassipoegi ja võttis vastutusrikka isarolli enda kanda

 (2)
Müstiline kast mägedes | koer päästis pesakonna hüljatud kassipoegi ja võttis vastutusrikka isarolli enda kanda
Kuvatõmmis

Saa tuttavaks Aragoniga! Aragon on päästekoer, kes leidis Kreeka mägedes jalutades sealt pesakonna hüljatud kassipoegi. Tema kangelasteod ei lõppenud aga sealmaal, kui kassipojad varjupaika viidi, sai Aragonist kassipoegade suur sõber ja kasuisa.

Aragoni omanik on kohaliku loomakaitse asutuse vabatahtlik. Tema töö viib ta igapäevaselt mägedesse maha jäetud ja hüljatud lemmikloomi otsima. Ainuüksi eelmise kuu jooksul päästis ta üle 25 kassipoja.

“Sel korral läks õnneks,” sõnas Aragoni omanik. “Me olime parasjagu Aragoniga jalutmas, kui ta järsult rihma otsas tirima hakkas. Ta viis meid lõhna järgi kassipoegadeni. Tema oligi seekord see päästja ja sellest päevast peale on ta kassipoegade eest hoolt kandnud.” Aragoni omaniku sõnul hüljatakse Kreekas tohutult kassipesakondi ja see on suureks probleemiks. "Need on meie jaoks juba nii tavapäraseks saanud, et igakord, kui me järgmise pesakonna leiame, on meie tavaline reaktsioon: 'oh ei, mitte jälle!'"

Seotud lood:

Aragon hoiab kassidel silma peal. Ta hoolitseb nende eest, puhastab neid ja annab endast parima, et kogu pesakonda koos hoida. Kassipojad on terved ja turvalises kohas ning üsna pea saavad kõik pojad oma päriskodudesse.

Allikas: boredpanda.com